Головна / Питання відповідь / перепланування житла

перепланування житла

Перепланировка фотопитання: Я живу в доме на два хозяина. Имеют ли право мои соседи без моего разрешения располагать под общей стеной туалет с ванной, якщо з мого боку стіни знаходиться житлова кімната (зал)? А. Пекарська, г. Дніпропетровськ.

відповідь: З метою поліпшення житлових умов, приведення відповідності житла до житловим стандартам законодавством закріплюється право власника житла на його ремонт із переобладнанням або переплануванням житлового приміщення.

Переобладнання передбачає встановлення, заміну або перенесення інженерних ліній, санитарно – технического, електричного, іншого обладнання, яке потребує внесення змін в технічний паспорт. Перепланування житла передбачає зміни його конфігурації. як переобладнання, так і перепланування житлового приміщення повинні проводитися тільки після узгодження з місцевими радами і вимагають обов'язкового внесення змін до технічного паспорта житлової кімнати. Для проведення зазначених робіт власником обов'язково повинно враховуватися згоду власників прилеглих житлових пoмещеній. Таким чином, згідно зі ст. 100 Житлового кодексу потрібна згода власників.

Добавить свой ответ на вопрос

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені * *

13 + 12 =